Anasayfa » İndirimli » Termal Sauna Kemer

Termal Sauna Kemer

Termal Sauna Kemer
Termal Sauna Kemer
Kampanyalı Fiyat : 24 TL
1 Adet 24 TL
2 Adet 45 TL
3 Adet 65 TL
sepete at

Termal Sauna Kemer günün her saati kullanıma uygun olarak tasarlanmış özel kumaş dan üretilmiştir.Mikrofiber dokusu ile kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur.
Yumuşak yapısı ile spor yaparken,yürürken yada ev işlerinde sizi rahatsız etmeden kullanbilirsiniz.

Kullanımı

Hergün dilediğiniz zaman bel ve basen bölgenize cırtbant kullanım kolaylığı ile kullanabilirsiniz.Her bedene uygun tasarlanmıştır.
Kıyafetlerinizin altında belli olmaz.
soğuk su ve sabun ile elde yıkayınız.
Termal sauna kemeri ısı kaynaklarından ve ütülemekten kaçınınız.

İçindekiler

1 adet termal sauna kemer

Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır.
www.kozmetikfirsatlari.com aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. ilaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu www.kozmetikfirsatlari.com ‘a ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.


Ödeme Şeklini Seçiniz
hızlı store