Anasayfa » Vücut Bakımı » Slim Patch Göbek Bandı

Slim Patch Göbek Bandı

Slim Patch Göbek Bandı
Slim Patch Göbek Bandı
Kampanyalı Fiyat : 69 TL
1 Adet 69 TL
2 Adet 130 TL kargo Ücretsiz
3 Adet 199 TL Kargo Ücretsiz
sepete at

liposel
Fazlalıklarınızdan kurtulmak için tüm gününüzü spor salonlarında geçirmeye, günlerce aç kalacağınız diyet programları uygulamaya son verebilirsiniz! Aç kalmadan doğal yolla kilo verme imkanı kolaylaşıyor.

Kullanımı

Adım 1: Slim Patch zayıflama bandını (Shen-que noktası) veya Guan-yuan noktasını yapıştıracağınız bölgeyi sıcak havluyla temizleyin.
Adım 2: Zayıflama Patch’inin paketini açın ve mıknatıslı yamanın kağıdını çıkarın.
Adım 3: Doğrudan göbek veya istediğiniz bölgeye yamayı uygulayın.
Adım 4: Mıknatıs Zayıflama Patch Yamayı 12 saat boyunca takın.
Adım 5: Kullandıktan sonra eskisini çıkarın.
Adım 6: Yamayı çıkardıktan sonra uygulanan alanı temizlemek için ılık su kullanın.
Adım 7: 28 gün boyunca Mıknatıslı Slim Patch yamayı kullanarak devam edin ya da daha iyi bir sonuç alabilmek için 28 günlük period daha uygulamanızı öneririz.

İl Tarım Müdürlüğü 26.10.2009 Tarihli 0934006537 sayılı belge izni ile Platform Elektronik Ür. İltş. Hiz. San. Tic. Ltd. Şti. tarafından ithal edilmiştir.
Ergenlik dönemi sırasında bir kadının vücudu doğal olarak yeni doku gelişimine yardım eden östojen salgılar. Bu hormon kadının göğüslerinin boyutunu, şeklini ve sıkılığını belirler.Bu hormonun seviyesinin düşük olduğu durumlarda az gelişmiş göğüsler ortaya çıkacaktır. B- Success hormon içermeyen bitki östrojenlerinde doğal olarak ortaya çıkan ve vücudunuzu yeni göğüs dokusunun büyümesi için uyaran pito-östrojenler içerir.

Etkisi

B- Success hormon içermeyen bitki östrojenleri VE pito-östrojenler içerir.

Kullanımı

B-Success ile etkili sonuç almanız için 3 aylık kür halinde kullanılması gerekir. Ürünümüz sabah, öğle ve akşam yemeklerden sonra olmak üzere günde 3 adet kullanılmalıdır.

İçindekiler

B-Success’in içeriğindeki maddeler miktar oranlarına göre şöyledir:

Çemen Tohumu Ekstraktı
Saw Palmetto Meyvesi
Rezene Tohumu
L-Tirosin
Meksika Vahşi Tatlı Patates Kökü
Pasifik Vareği
Damiana Yaprağı
Dong Quai Kökü
Mother’s Wort Bitkisi
Black Cohosh Kökü Ekstraktı
Yulaf Otu
Devedikeni
Şerbetçi Otu Çiçeği

Sorular

Yan etkileri var mı?

B-Success formülü doğal bir besin takviyesi olup yan etkileri görülmemiştir. Eğer tıbbi kaygılarınız mevcutsa içeriğindeki maddeleri doktorunuz ya da sağlık uzmanınızla gözden geçirebilirsiniz.

ÜRÜNÜ KULLANMAYA DEVAM ETMELİ MİYİM?

3 Aylık kullanımdan sonra kullanmaya devam etmeniz gerekmez.

HER YAŞTA KULLANABİLİR MİYİM?

Ürünümüz %100 bitkiseldir. 18 yaş üstünde kullanılabilir

Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır.
www.kozmetikfirsatlari.com aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. ilaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu www.kozmetikfirsatlari.com ‘a ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.


Ödeme Şeklini Seçiniz
hızlı store