Anasayfa » Cinsel Ürünler » Power Max 48

Power Max 48

Power Max 48
Power Max 48
Kampanyalı Fiyat : 24 TL
1 Adet 24 TL
2 Adet 45 TL
3 Adet 68 TL

Bayanlara ve Erkeklere özel kışkırtıcı performans artırıcı…
Doğanın kadınlara ve erkeklere sunduğu ve içeriği titizlikle seçilmiş en etkili bitkilerden elde edilmiş olan power max 48 ile 48 saat boyunca hiç durmak istemeyeceksiniz.

Etkisi

İçeriğinde ki bitkiler insan beyninde bulunan karşı cinsi etkileme ve istek duyma bölgesinı hareketlendirerek karşı cinsi istemek ve isterken haz duymaya,libidonun artmasına yardımcı olan karışımdan oluşur.
Erkekler kadar kadınlarda istekli ve arzulu olurlar.Ancak yaşanılan çevre ve toplum baskısı kadınlarda bu duyguyu daha gerilere itmeye neden olabilir.
Power max 48 özellikle kadınlarda bastırılmış duygulardan ve isteksizlikten arınarak, gerçek doyumu 48 saat boyunca yaşamasına yardımcı olabilir.

Kullanımı

Yemeklerden 2 saat önce veya 2 saat sonra ılık su ile alınız. 30 dakika sonra göstereceği etki, (kullanıcının fiziksel durumuna bağlı olarak) 48 saat boyunca devam ettirebilir.Alkol ve gazlı içecekler ile alınmamalıdır.
Günlük 1 kapsül kullanılması tavsiye edilir.

İçindekiler

2 Adet bitkisel kapsül

Cinnamomum Sp., Ceratonia Siliqua, Foeniculum Vulgare, Zingiber Officinaale, Salvia Officinalis, Laurus Nubilis, Eugenia Caryophyliata, Matricaria Recutita, Pimpinella Anisum

Sorular

Power Max 48 bakanlık onaylımıdır?
Evet.Power max 48 tarım bakanlığı onaylı bir üründür.%100 bitkiseldir.

Power Max 48 yan etkisi varmıdır?
Hayır .hiç bir yan etkisi yoktur.

Power Max 48 kimler kullanamaz?
Hamile,18 yaşın altında,kalp rahatsızlığı ve yüksek tansiyonu olanlar kullanamaz.


Ödeme Şeklini Seçiniz
hızlı store