Anasayfa » Genel » Organik Life Yeşil Kahve

Organik Life Yeşil Kahve

Organik Life Yeşil Kahve
Organik Life Yeşil Kahve
Kampanyalı Fiyat : 44 TL
1 Adet 44 TL
2 Adet 82 TL
3 Adet 109 TL
sepete at

Yeşil kahvenin en önemli özelliklerinden birisi de tamamen doğal bir şekilde, anti oksidan etkiye sahip olması.
Bu sayede pek çok kilo sorunu çeken kişiler sağlıkları bozulmadan yeşil kahve’den yararlanmaya devam edebileceklerdir.

Bu doğrultuda yeşil kahvenin düzenli ve kararlı bir şekilde içilmesi, sabah 1 defa ve akşam da 1 defa olmak üzere gün de toplam olarak 2 defa düzenli saatlerde her gün içilmesi oldukça önemlidir.

Bununla birlikte Yeşil Kahve’nin etkileri en fazla 2 hafta içerisinde kendisini gösterecektir. Bu nedenle düzenli kullanımın oldukça büyük bir önemi bulunmaktadır.

Kullanımı

Yeşil Kahve, klasik Türk Kahvesi gibi pişirilebilir. (2 çay kaşığı yeşil kahveye soğuk su ilave edilir, kısık ateşte pişirilir ve fazla kaynatmadan ateşten alınır). Yeşil kahvenin kokusu ve tadı siyah kahveden daha farklıdır.
Günde 3 defa yemeklerden 30 dakika önce tüketiniz.

Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır.
www.kozmetikfirsatlari.com aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. ilaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu www.kozmetikfirsatlari.com ‘a ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.


Ödeme Şeklini Seçiniz
hızlı store