Anasayfa » Bayanlara Özel » Kosmo Slim Göbek Bandı

Kosmo Slim Göbek Bandı

Kosmo Slim Göbek Bandı
Kosmo Slim Göbek Bandı
Kampanyalı Fiyat : 59 TL
1 Adet 59 TL
2 Adet 105 TL Kargo Ücretsiz
3 Adet 145 TL Kargo Ücretsiz
sepete at

Kosmo slim göbek ve basen bantı 30 günlük kullanım içindir.(15 adet bant)
Vücut metabolizması akşamları yavaşladığı için yağ tutma ve depolama genellikle akşamları daha fazla olur.Kosmo slim’i akşam saatlerinde kullanmanızı öneririz.

Kullanımı

Her akşam 1 adet kosmo slim’i temizlenmiş göbek bölgesine 12 saat kalacak şekilde yapıştırınız.12 saatin sonunda bantı çıkarınız.Diğer gün aynı işleme devam ediniz.1 gün içinde 2 ve üzeri bant kullanmaktan kaçınınız.

İçindekiler

L-Carnitine, Guarana, Angelica Sinensis, Alisma Orientalis, Immature Bitter Orange, Scutellaris Baicalensis, Aktive Plant Extract, Poria Cocos, Maythorm, Samen Cassiae Torae.

Uyarılar

Ambalajın kapalı olmasına özen gösteriniz.
14 yaş altı çocuklar ve emziren bayanların kullanması önerilmez.
Adet günlerinde kosmo slim bant kullanmaktan kaçınınız.
1 gün içinde 2 ve daha fazla bant yapıştırmaktan kaçınınız.
Alerjik durumda doktorunuza başvurunuz.

Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır.
www.kozmetikfirsatlari.com aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. ilaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu www.kozmetikfirsatlari.com ‘a ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.


Ödeme Şeklini Seçiniz
hızlı store