Anasayfa » Bayanlara Özel » Gold Slim Ayakkabı

Gold Slim Ayakkabı

Gold Slim Ayakkabı
Gold Slim Ayakkabı
Kampanyalı Fiyat : 95 TL
1 Adet 95 TL
2 Adet 189 TL
3 Adet 279 TL
sepete at

Siparişiniz Size Ulaşmadan Önce  Müşteri Temsilcilerimiz Tarafından Aranarak,Ayak Numaranız ve Seçtiğiniz Renk Belirlenerek Size Gönderim Yapılır.

Tek Yapmanız Gereken Goldslim Step Shoes’u Giymek

Çünkü GoldSlim Step Ayakkabısı ile yapmanız gereken, Günde 1 Saat Yürüyüş Yeterli Olacaktır.
Goldslim Step Shoes Ayakkabıları
Boyu 5 cm.Daha uzun gösterir

Etkisi

GoldSlim Step Shoes Ayakkabının Sırrı Geleneksel ve Alışılmış Ayakkabılardan farklı olarak tasarlanmış darbeyi tamamen emen katmanlara yürürken sırttaki, karındaki, dizdeki, kalçadaki kasları uyarmak üzere bilimsel olarak tasarlanmış eğilimli bir tabana sahiptir.

Kullanımı

GoldSlim Step Ayakkabıları Kullanırken Herhangi Bir çaba sarf etmeye gerek kalmadan günlük aktivitelerinizi yaparken, pazara markete giderken, veya parkta yürürken, alışverişe giderken veya işe giderken istediğiniz zaman ve haftanın 7 günü kullanabilirsiniz.

İçindekiler

Gold Slim zayıflama ayakkabıları
36 numara ile 44 numara ayak ölçülerinden herhangi birini istediğinizde 1 çift olarak gelir.
Renk Seçenekleri:
siyah
beyaz

Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır.
www.kozmetikfirsatlari.com aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. ilaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu www.kozmetikfirsatlari.com ‘a ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.


Ödeme Şeklini Seçiniz
hızlı store