Anasayfa » makaleler » Ebru Şallı inci tozu’nun faydalarını anlatıyor.

Ebru Şallı inci tozu’nun faydalarını anlatıyor.

Hürriyet’e verdiği röportajda İnci Tozunu,inci tozu satın almak içn TIKLAYIN…yeni keşfettim diyen Ebru Şallı Tan şunları söyledi:”Cildim için yeni buluşum, inci tozu.Detaylı bilgi için TIKLAYIN… Bu, Los Angeles’ta nar bakımlarından sonra en önemli keşfim diyebilirim. İnci tozunun protein değeri çok yüksek. Burada da eczanelerde bulunabiliyor. İnci tozu satın almak için TIKLAYIN...İnci tozunu kullanmaya başladıktan sonra cildim tazelik ve pırıltı kazandı. İnci tozunu temiz cilde uygulamanız gerekiyor. Peeling ve temizleme jeli ile önce yüz derimin gözeneklerini açıyorum. Sonra da yumurta akı ile inci tozunu karıştırıp yüzümde bekletiyorum. 10-15 dakika sonra ılık suyla yıkıyorum ve yüzüm bebek cildi gibi oluyor. İnci tozu çok zor bulunan, değerli bir madde ama faydasını çok gördüm.”cilt Lekeleri üzerinde etkisini görmek için TIKLAYIN…

İnci tozuyla yapabileceğiniz maske tarifleri de şu şekilde:

2 çay kaşığı (5 gr.) saf inci tozu, 1 tatlı kaşığı zeytinyağını iyice karıştırıp yüzünüze uygulayın. 15 – 20 dakika beklettikten sonra ılık su ile yıkayın.
2 çay kaşığı (5 gr.) saf inci tozu ve 1/2 yumurta akını yoğun kıvama gelinceye kadar karıştırın. Daha sonra 1 tatlı kaşığı bal ve 1 tatlı kaşığı limon ekleyerek tekrar karıştırın ve yüzünüze sürün. 15 – 20 dakika bekledikten sonra ılık su ile durulayın.
2 çay kaşığı (5 gr.) saf inci tozu, 1 tatlı kaşığı sütü hamur kıvamı alacak şekilde karıştırıp yüzünüze uygulayın. 15 – 20 dakika bekledikten sonra ılık su ile durulayın.

İnci tozunun faydaları:

İnci Tozu Kırışıklkların önlenmesine
Cildin parlaklık kazanmasına
Pürüzsüz bir cildin olumasına
Cildin güneş ışınlarından korunmasına
Cildin doğal renginin korunmasına
Gözeneklerin dengelenmesine
Aknelerin küçülmesine
Ölü hücrelerin atılmasına
Çillerin belirginliğinin azalmasına
yardımcı olur…

Biojavu leke kremi,çil,doğum lekesi,inci tozu kremi,güneş lekesi,lekelere kesin çözüm olabilecek leke tedavileri,inci tozu ile leke giderme bilgileri ve lazer leke tedavisi için TIKLAYIN….


iki − 1 =

hızlı store